O NAS

o firmie

Biuro Inżynierskie Convert

Biuro Inżynierskie CONVERT działa na polskim rynku od 2009 roku, zajmując się dostawą rozwiązań w zakresie systemów rejestracji i analizy zakłóceń sieci elektroenergetycznych, systemów pomiarowych i monitoringu oraz systemów automatyki i sterowania.

Dysponujemy dużym doświadczeniem oraz wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą, dzięki której możemy realizować projekty zachowując wysoki standard naszych usług. Po długiej współpracy z klientami wiemy jak ważne są bezpieczeństwo i pewność działania, dlatego przykładamy do nich bardzo dużą wagę.

Posiadamy pełne uprawnienia wykonawcze oraz projektowe w zakresie projektowania drogowego, mostowego, kolejowego.

Nasza historia

Biuro Inżynierskie CONVERT działa na polskim rynku od 2009 roku. Na przestrzeni lat wykonaliśmy ponad 100 realizacji z różnych obszarów naszej działalności. Już w początkowej fazie działalności współpracowaliśmy z prestiżowymi instytucjami jak Politechnika Wrocławska, dostarczając m.in. karty przetworników A/C, układy dopasowujące czy oprogramowanie. W dniu dzisiejszym możemy pochwalić się współpracą m.in. z KGHM Polska Miedź S.A., PKN Orlen czy AmRest Holdings. Nasza kadra w ciągu 4 lat rozrosła się o 15 nowych, wykwalifikowanych pracowników. W firmie powstały działy: ofertowania oraz wykonawstwa.

Nowoczesne technologie

Nasze projekty realizujemy przy użyciu najnowszych technologii, które zapewniają wysoki standard użytkowania oraz bezpieczeństwa. Bierzemy udział w wystawach , targach oraz dedykowanych szkoleniach, aby być na bieżąco z nowinkami branżowymi.
electric-4198293_640

Profesjonalny zespół

Nasza wykwalifikowana kadra techniczna dba o to, by klient otrzymywał jak najlepsze rozwiązania, oparte na sprawdzonych technologiach. Realizacją usług zajmują się pracownicy posiadający uprawnienia elektryczne grup E1 i D1. W ramach rozwoju zawodowego zespół uczestniczy w różnych szkoleniach, podnoszących ich kwalifikacje.

współpraca

Partnerzy

Jesteśmy dystrybutorem unikalnych na rynku urządzeń do monitorowania jakości energii elektrycznej firmy Electro Industries/Gauge Tech oraz niezawodnych systemów liniowego monitoringu ppoż. firmy LISTEC Gmbh.

Firma Listec GmbH jest dostawcą systemów detekcji pożaru, opartych na precyzyjnej, mikroprocesorowej, liniowej czujce ciepła. Systemy te znajdują zastosowanie w miejscach trudno dostępnych oraz warunkach szczególnie uciążliwych jak np. mróz, zapylenie, korozja, wibracje, strefy oddziaływania elektromagnetycznego.
Więcej informacji na:

www.listec-gmbh.com

Electro Industries/Gauge Tech to amerykańska firma z dużymi doświadczeniem na rynku światowym. Proponuje Klientom unikalne na rynku urządzenia do monitorowania jakości energii elektrycznej. Firma może się pochwalić tysiącami sprzedanych produktów i wieloma zaufanymi odbiorcami z całego świata.
Więcej informacji na:

www.electroind.com

wartości

Polityka Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Naszym dążeniem jest zapewnienie wszystkim pracownikom firmy bezpiecznych i higienicznych warunków pracy odpowiadających w pełni wymaganiom obowiązującego prawa.
W związku z tym zobowiązujemy się do:

– prowadzenia działalności w naszym przedsiębiorstwie zgodnie z wymaganiami prawnymi.
– wspierania indywidualnego, wszechstronnego rozwoju pracowników, zaznajomienie ich ze wszystkimi aspektami ich pracy oraz zasadami jej bezpiecznego wykonywania.
– dbałości o zapewnienie pracownikom jak najlepszych warunków pracy i podejmowanie wszystkich możliwych działań w celu zapobiegania wypadkom przy pracy, zdarzeniom potencjalnie wypadkowym i chorobom zawodowym.
– stałego doskonalenia działań prowadzonych w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników.

Cele te realizować będziemy przy aktywnym współudziale wszystkich pracowników, zapewniając niezbędne środki techniczne i finansowe oraz kompetentny personel.
Polityka bezpieczeństwa pracy jest powszechnie dostępna i realizowana przez wszystkich pracowników przedsiębiorstwa.