praca

Elektryk – Elektromonter

Opis stanowiska: Kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowej – aktualnie prowadzimy prace na terenie zakładu górniczego KGHM Polska Miedź S.A. w Lubinie

Od kandydata oczekujemy:

  • odpowiednich kwalifikacji zawodowych – wykształcenie kierunkowe,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania w pracę,
  • prawo jazdy kat B,
  • uprawnienia elektryczne
  • obywatelstwa polskiego lub certyfikatu znajomości języka polskiego

Co oferujemy:

  • Zatrudnienia na umowę o pracę,
  • miesięczne wynagrodzenie na poziomie 4800 zł  – 9000 zł brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji,
  • miła atmosferę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość odbycia szkoleń,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dofinansowanie do kart Multisport.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Sp.K. z siedzibą we Wrocławiu ul. Skarbowców 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Sp.K. z siedzibą we Wrocławiu ul. Skarbowców 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznajmy się

Biuro Inżynierskie Convert tworzy grupa wykwalifikowanych inżynierów oraz specjalistów prac elektromonterskich. Kwalifikacje pracowników podnoszone są w ramach szkoleń i zdobywania nowych uprawnień.

Ścieżka kariery

Jako pracownik naszej firmy masz bezpośredni wpływ na rozwój swojej kariery. To od Ciebie zależy w jakim kierunku budowana będzie twoja zawodowa ścieżka.

Korzyści

  • przyjazna atmosfera i wyjścia integracyjne
  • możliwość posiadania karty Multisport
  • możliwość odbycia szkoleń