praca

Elektromonter

Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn Sp.J. zatrudni: Elektromontera

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych wraz z montażem białym oraz serwisem
  • Montaż tras kablowych i okablowania
  • Montaż rozdzielnic

Wymagania:

  • Odpowiednie kwalifikacje zawodowe, mile widziane wykształcenie elektryczne
  • Doświadczenie na stanowisku Elektryka/ Elektromontera
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat.B
  • Samodzielność, dokładność, chęć do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Uprawnienia na podnośnik samojezdny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres sekretariat@biconvert.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Poznajmy się

Biuro Inżynierskie Convert tworzy grupa wykwalifikowanych inżynierów oraz specjalistów prac elektromonterskich. Kwalifikacje pracowników podnoszone są w ramach szkoleń i zdobywania nowych uprawnień.

Ścieżka kariery

Jako pracownik naszej firmy masz bezpośredni wpływ na rozwój swojej kariery. To od Ciebie zależy w jakim kierunku budowana będzie twoja zawodowa ścieżka.

Korzyści

  • przyjazna atmosfera i wyjścia integracyjne
  • możliwość posiadania karty Multisport
  • możliwość odbycia szkoleń